Syropy Monin – najlepszy dodatek do kawy

Odpowiedni syrop dodany do ulubionego napoju na bazie kawy może wynieść doznania związane z piciem kawy na zupełnie nowy poziom. Wyobraźmy sobie, że zamiast urządzać nudne, staromodne przyjęcie koktajlowe, możemy urządzić piwowarską ekstrawagancję, używając syropów kawowych i ulubionego ziarna do tworzenia unikalnych, niestandardowych naparów dla swoich gości.

Do tego najlepiej sprawdzą się syropy Monin, które można dostać w różnych, atrakcyjnych smakach. Aby uzyskać waniliową latte o jakości baristy, wystarczy dodać syrop do kubka, zalać ulubionym naparem i dodać spienione, podgrzane mleko lub śmietankę. To doskonały sposób na rozpoczęcie dnia.

Syrop Monin – sprawdzona struktura

Syropów kawowych i ich zastosowań jest o wiele więcej, niż mogłoby się wydawać. Syropy te mogą być wykorzystywane także jako syropy barmańskie – wybór odpowiedniego smaku do kolorowych drinków z pewnością zachwyci każde towarzystwo. 

Monin to francuska firma produkująca syropy i nalewki. Ich organiczne syropy aromatyzowane są najwyższej jakości, zawierają wyłącznie naturalne składniki i nie zawierają sztucznych barwników.

Monin syropy są obecnie jednym z najwyżej ocenianych producentów syropów smakowych do wykorzystania w kawie, koktajlach oraz napojach gazowanych. Ich oryginalna gama smaków nieustannie jest rozszerzana, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Syropy Monin mają bogaty smak, ale nie są zbyt słodkie, ponadto wśród oferty można wybrać smaki, które nie zawierają w sobie cukru. Dodatkowo syropy Monin są odpowiednie dla wegan, nie zawierają glutenu oraz nabiału, a także są koszerne. 

Może Ci się również spodoba