Aromatyczna i gorąca kawa: w czym ją podawać?

Jedni lubią się nią delektować, siedząc w wygodnym fotelu, inni wypijają ją w biegu: w drodze do pracy lub w przerwie między spotkaniami. Aromatyczna i pobudzająca kawa może się sprawdzić w każdej sytuacji. Warunek jest jeden – musi być ciepła.

Relaks z filiżanką kawy od Bormioli Rocco

Wśród osób korzystających z produktów Bormioli Rocconie brak takich osób, dla których największą przyjemnością jest relaks w wygodnym fotelu, z dobrą książką i filiżanką pysznej kawy pod ręką. Porcelanowe filiżanki Bormioli Rocco dla miłośników włoskiej kawy, eleganckie kubki ozdobione miłymi dla oka wzorami – oto podstawowe produkty, które mają w swych domach wszyscy miłośnicy „małej czarnej”.

Aromatyczna kawa dla zabieganych

Bormioli Rocco, jak na włoską markę przystało, doskonale wie, że idealna kawa musi być ciepła w każdej sytuacji – nawet jeśli wypija się ją w biegu. Dla tych, którzy kawę popijają w samochodzie lub w autobusie, dla tych, którzy popiją ją w biurze w chwili, gdy akurat mają chwilkę dla siebie, cennym wsparciem będą produkty Bormioli Rocco, które kupisz tu, stworzone z myślą o zabieganych kawoszach. Z jakiego wsparcia można skorzystać?
Oprócz małych termosów oraz kubków z pokrywkami, cennym wsparciem dla zabieganych miłośników kawy mogą się stać kubki z podwójnymi ściankami i pokrywkami, dzięki którym pobudzający napój może na dłużej zachować swą temperaturę. Tych, którzy kawę często popijają podczas jazdy samochodem, ucieszyć może coraz większy wybór kubków termicznych, zachwycających nie tylko zdolnością utrzymywania ciepła, ale i praktycznymi kształtami.

Możesz również polubić…