Zastawa stołowa ambition i kubki villeroy&boch

Aby codzienne i świąteczne posiłki były jak najbardziej wyjątkowe, warto zaopatrzyć się w naczynia i kubki, które będą piękne oraz bardzo trwałe.

Zastawa stołowa ambition

Ambition to marka, która już od lat cieszy się zaufaniem swoich klientów, a jej produkty wybierane są zarówno do domów prywatnych, jak i do lokali gastronomicznych. Wszystko dzięki bogatej ofercie, która zawiera w sobie naczynia klasyczne, jak i nowoczesne. Do tej drugiej kategorii zaliczyć można zastawę Dotty. Jest to czarno-biały komplet, którego zdobieniami są małe i większe grochy w kolorze czarnym. Wygląda to naprawdę oryginalnie. Taka kropkowa dekoracja, umieszczona na talerzach niesymetrycznie, tylko podkreśla nowoczesność linii. Trzeba jednak dodać, że wszystkie naczynia z zastawy Dotty wykonane są z wysokiej jakości porcelany, która ma subtelnym śmietankowy odcień. Jest ona błyszcząca i gładka, a także odporna na zarysowania. Może być ona używana w kuchenkach mikrofalowych oraz w zmywarkach.

Kubki villeroy&boch jak marzenie

Istnieją one w różnych seriach, a każda z nich posiada swój dominujący kolor. Naszkicowane na kubkach rysunki przedstawiają na przykład najbardziej charakterystyczne budowle różnych miast świata (oraz kojarzące się z nim pojazdy i przedmioty). Inne serie kubków, wyprodukowane w ostatnich latach, ozdobione są elementami natury, to znaczy egzotycznymi ptakami i rybami. Wszystkie malunki zachwycają intensywnymi kolorami i nadają porcelanie bardzo oryginalny wygląd.

Może Ci się również spodoba